אתה כאן:   ראשי אודות

 

natural

אתר "חיות ירוקות" הינו אתר ייחודי בארץ המציע לכם ליהנות מפורטל רפואה משלימה טבעית וחנות המציעה מוצרים מחומרים טבעיים בלבד.

אתר זה הוקם בעקבות מחשבה על חיית המחמד של כולנו ורמת החיים אשר מגיעה לה. רבים מהאנשים אולי יופתעו לשמוע זאת, אולם חיית המחמד שלנו היא בדיוק כמונו - היא נהנית מאותם הדברים וסובלת לצערנו מאותם המחלות. דרכי הטיפול המוצעים עבור חיית המחמד אינם רק דרכי טיפול קונבנציונאליים אלא ישנו ענף רפואה משלימה ענף ונרחב בארץ ישראל. וזה הדבר שחשוב שכולם ידעו - יש רפואה משלימה לחיות מחמד והיא אפקטיבית מאוד ומובילה לשיפור ניכר באיכות חיי החיות האהובות שלנו. במיוחד במצבים קשים שבהם הרפואה הקונבנציונאלית כבר אינה יודעת כיצד להתמודד.

הפורטל והחנות הטבעית הוקמו בגלל סיבה זו, רצינו להביא לכם ולחיות המחמד שלכם, את הידע על ענף זה ואת כל המידע הנדרש בכדי שתוכלו לסייע לחיית המחמד שלכם. לכן, אנחנו ב"חיות ירוקות" ריכזנו עבורכם את כל הטוב שבטבע, ממאמרים על ידי אנשי מקצוע, מידע על טיפולים ומקומות טיפול, רשימת מטפלים מקצועיים ומוצרים משלימים טבעיים.

המוצרים אשר אנו מציעים הינם מהספקים המובילים לתוספי מזון טבעיים לחיות מחמד מארה"ב ואירופה. הם עשויים רק ממרכיבים טבעיים והם יוצרו רק עבור רווחת חיות המחמד. שימוש בתוספי מזון עפ"י הצורך מוביל לשיפור איכות חיי חיית המחמד בדיוק כפי ששימוש בתוספי מזון מסייע לנו בני האדם להתמודד עם מצבים רבים בחיינו. אל לנו לחשוב שחיית המחמד שלנו היא שונה מאיתנו - גם היא זקוקה לעיתים לסיוע על מנת להתמודד עם חיי היום יום.

אנו מקווים שבאמצעות אתר זה איכות החיים של חיית המחמד שלכם תשתפר וחברכם יחיה חיים מאושרים, בריאים ומלאים.

 

כניסת חברים


איבדת את סיסמתך?
שכחת את שם המשתמש?
עוד אין לך חשבון? הירשם

עגלת קניות
הסל שלך ריק.

   

תהיו בקשר....