אתה כאן:   ראשי מאמרים
מגזין "חיית טבע" דוא

מגזין "חיית טבע"  - המגזין הראשון לרפואה משלימה לחיות מחמד

אנחנו גאים כל כך להשיק את המגזין הראשון בישראל לרפואה משלימה לחיות מחמד. לאחר תקופה ארוכה של עבודה, המגזין שלנו יוצא לאוויר העולם.
המגזין מכיל מאמרים ופינות קבועות ועוסק כולו בטיפולים טבעיים עבור חיות המחמד שלנו. המאמרים נכתבים על ידי וטרינרים ומטפלים טבעיים ועל ידי צוות מערכת המגזין.
אתם מוזמנים להיכנס לאתר www.nature-pet.co.il ולקרוא את הגיליון הראשון.
המגזין הוא דו חודשי וניתן לקבלו חינם במייל באמצעות הרשמה פשוטה באתר "חיית טבע".
אנחנו מקווים שתהנו מהתוכן.

 
תיאור מקרה - הסיפור של גוטה דוא
נכתב ע"י שירי קורן - מטפלת טבעית   

2תיאור המקרה של גוטה - כלב שנמצא והוצל והועבר לטיפולה של שירי קורן אשר באמצעות טיפולי דיקור, אנרגיות ושימוש בלייזר הובילה לשיקומו ולשיפור מצבו - מאמר זה מפרט את אופן הטיפול ואת דרכו של גוטה.

קרא עוד...
 
שיטות הטיפול בסרטן לחיות מחמד דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

טיפול טבעי לחיותסרטן הוא אינו מחלה אלא מספר מחלות אשר מתרחשות כאשר תאים בגוף ממשיכים להתחלק ולהתרבות בצורה לא מבוקרת, פולשים לרקמות סמוכות והורסים אותם ומפיצים את התאים הנגועים למיקומים אחרים בגוף. תאי הסרטן מושמדים בצורה איטית יותר אם בכלל כך שמספרם ממשיך לגדול כל הזמן.

קרא עוד...
 
גם חיות מחמד מרגישות חרדה דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

dogcatבדומה לבני אדם סיטואציות שאינן מוכרות עלולות לגרום לכלבים וחתולים לחוש חרדה ולחשש לגבי ביטחונם האישי. פחד זה מוביל את חיות המחמד להתנהגויות אשר אינן אופייניות להם אשר עלולות להוביל לפגיעה בסביבה או פגיעה עצמית - חשוב לזהות ולדעת להתמודד עם מצבים אלו בכדי להגן על חיית המחמד ולמנוע ממנה פגיעה בעצמה.

קרא עוד...
 
חשיבות שמירה על היגיינת פה אצל כלבים דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

teethישנה חשיבות עצומה לשמירה על היגיינת הפה של הכלבים שלנו, למרות שנושא זה לעיתים קרובות מוזנח על ידי הבעלים. לעיתים זה נראה כאילו בעלים מסוימים מניחים מראש כי לכלב צריך להיות ריח רע מהפה ולכן אינם מתייחסים לסממן ראשוני וחשוב זה.

קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 הבא > סיום >>


כניסת חברים


איבדת את סיסמתך?
שכחת את שם המשתמש?
עוד אין לך חשבון? הירשם

עגלת קניות
הסל שלך ריק.

   

תהיו בקשר....