אתה כאן:   ראשי ראשי
תיאור מקרה - הסיפור של גוטה דוא
נכתב ע"י שירי קורן - מטפלת טבעית   

2תיאור המקרה של גוטה - כלב שנמצא והוצל והועבר לטיפולה של שירי קורן אשר באמצעות טיפולי דיקור, אנרגיות ושימוש בלייזר הובילה לשיקומו ולשיפור מצבו - מאמר זה מפרט את אופן הטיפול ואת דרכו של גוטה.

קרא עוד...
 
שיטות הטיפול בסרטן לחיות מחמד דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

טיפול טבעי לחיותסרטן הוא אינו מחלה אלא מספר מחלות אשר מתרחשות כאשר תאים בגוף ממשיכים להתחלק ולהתרבות בצורה לא מבוקרת, פולשים לרקמות סמוכות והורסים אותם ומפיצים את התאים הנגועים למיקומים אחרים בגוף. תאי הסרטן מושמדים בצורה איטית יותר אם בכלל כך שמספרם ממשיך לגדול כל הזמן.

קרא עוד...
 
חשיבות שמירה על היגיינת פה אצל כלבים דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

teethישנה חשיבות עצומה לשמירה על היגיינת הפה של הכלבים שלנו, למרות שנושא זה לעיתים קרובות מוזנח על ידי הבעלים. לעיתים זה נראה כאילו בעלים מסוימים מניחים מראש כי לכלב צריך להיות ריח רע מהפה ולכן אינם מתייחסים לסממן ראשוני וחשוב זה.

קרא עוד...
 
גם חיות מחמד מרגישות חרדה דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

dogcatבדומה לבני אדם סיטואציות שאינן מוכרות עלולות לגרום לכלבים וחתולים לחוש חרדה ולחשש לגבי ביטחונם האישי. פחד זה מוביל את חיות המחמד להתנהגויות אשר אינן אופייניות להם אשר עלולות להוביל לפגיעה בסביבה או פגיעה עצמית - חשוב לזהות ולדעת להתמודד עם מצבים אלו בכדי להגן על חיית המחמד ולמנוע ממנה פגיעה בעצמה.

קרא עוד...
 
בריאות מהטבע - אולמוס לטיפול בבעיות עיכול (Slippery elm) דוא
נכתב ע"י מנהל אתר   

 bigstock Elm ulmus  smallהחלק הנמצא בשימוש בצמח הינו הקליפה הפנימית של העץ. הצמח ידוע כבר עשרות שנים ביכולתו להרגיע ולחזק איברים, רקמות וממברנות ריריות. הקליפה מרגיעה ומזינה במיוחד ממברנות ריריות מודלקות אשר נמצאות במערכת העיכול ולכן השימוש הנפוץ ביותר עבור הצמח הינו להרגעת דלקות מעיים...

קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

כניסת חברים


איבדת את סיסמתך?
שכחת את שם המשתמש?
עוד אין לך חשבון? הירשם

עגלת קניות
הסל שלך ריק.

   

תהיו בקשר....